12.12.12

Test

Klik

Poznaj nasz
proces produkcji

wstecz Poznaj kolejne etapy

SPRAWDŹ ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE Projekty szyte na miarę!

Możliwości tworzenia dedykowanych systemów są ogromne. Mnogość modułów i potrzeb, które mogą zaspokajać, jest nieograniczona. Zobacz poniższy film i przekonaj się!

Dostępne moduły

Poznaj szerokie możliwości rozwiązań projektowych

Coboty
Coboty

Roboty współpracujące zapewniają ekonomiczny, elastyczny i bezpieczny proces automatyzacji dla szerokiego zakresu zadań produkcyjnych. Coboty są łatwe do zaprogramowania, szybkie do montażu i bezpieczne w użyciu.

Kontrola wizyjna
Kontrola wizyjna

Zaawansowane systemy wizyjne oraz czytniki kodów pozwalają na natychmiastowe ulepszenie procesów produkcyjnych. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć wydajność, wyeliminować wady oraz zmniejszyć koszty produkcji.

Maszyny na specjalne zamówienie
Maszyny na specjalne zamówienie

Coraz większa różnorodność opakowań i produktów stwarza konieczność projektowania i budowy maszyn „szytych na miarę”. Dzięki doświadczonemu zespołowi konstruktorów wykonujemy wiele projektów dostosowanych do wymagań klienta.

Oprogramowanie
Oprogramowanie

Tam gdzie potrzebne są nie tylko urządzenia, ale i też oprogramowanie oferujemy gotowe aplikacje do integracji naszych urządzeń z systemem informatycznymi lub też tworzymy nowe na specjalne potrzeby klientów.

Rozwiązania integrowane
Rozwiązania integrowane

Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy z innymi firmami produkcyjnymi (OEM - Other Equipment Manufacturer) poprzez uzupełnianie wzajemnie swojej oferty i doświadczenia. Własne zaplecze poprodukcyjne, projektowe oraz programistyczne.

Opinia eksperta

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie rozwiązania do potrzeb klienta, dlatego tworzymy urządzenia najwyższej jakości, integrując ze sobą systemy etykietujące Intrex, urządzenia znakujące oraz systemy wizyjne.

Daniel Bartkowiak
Szef Marketingu / Szef Działu Sprzedaży P&A i TTO

Opinia eksperta

Poproś o ofertę

Pobierz plik: